Korupcijos prevencija

INFORMACIJA PAGEIDAUJANTIEMS PRANEŠTI APIE KORUPCINIUS PAŽEIDIMUS

Apie korupcinius teisės pažeidimus Klaipėdos rajono savivaldybės institucijose galite pranešti anonimiškai tel. (8 46) 400 008 arba anoniminėje dėžutėje I aukšte (Klaipėdos g. 2, Gargždai).

Visus anoniminius pranešimus gauna ir administruoja Antikorupcijos komisijos atsakingas sekretorius.

Gyventojai pranešti STT pareigūnams apie korupcijos atvejus gali karštosios linijos telefonais (8 5) 266 33 33 ir (8 5) 266 33 79, el. paštu [email protected], palikdami žinutę interneto tinklalapyje

www.stt.lt arba atvykę į bet kurį STT padalinį. Besikreipiančiųjų pageidavimu STT garantuoja jų anonimiškumą.


Korupcija – tai reguliari, besikartojanti, integrali nusikalstama veikla, kurią vykdo individas, palaikantis tarnybos santykius su valstybės aparatu, su privačiu verslo subjektu, rinkėjais, su žiniasklaidos auditorija (skaitytojais, žiūrovais), ir kuri pasireiškia piktnaudžiavimu savo padėtimi bei pasitikėjimu siekiant asmeninės naudos.  Tą naudą turėtume suprasti ne tik kaip materialine, bet ir kaip kitokią, pavyzdžiui, kaip prestižą, galimybę siekti karjeros, kaip atsakomąją paslaugą.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracija (toliau – KRSA) valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis, siekdami aukštų elgesio reikalavimų, kurdami kūrybingą, geranorišką ir saugią aplinką, bei didindami visuomenės pasitikėjimą, vadovaujasi KRSA direktoriaus 2021-12-10 įsakymu Nr. AV-3502 patvirtintomis Antikorupcinėmis elgesio taisyklėmis.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijoje už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą atsakingas vyriausiasis specialistas Darius Kubilius, Tel. +370 690 23 959, el. p. [email protected]

Paskutinis atnaujinimas: 2023-02-20 09:34:50

Veiklos sritys