Kasmetiniai apdovanojimai „Metų ūkis“ toliau tęsia tradiciją – šiemet buvo įteikti dar trys apdovanojimai prizines vietas pelniusiems ūkininkams, savo veiklą vystantiems Klaipėdos rajone.

I vieta atiteko Stasio ir Reginos Uktverių šeimai, savo ūkį įkūrusiems Lapių kaime. Ūkis apima beveik 400 hektarų plotą, o jo specializacija – augalininkystė. Čia auginami kviečiai, miežiai, žirniai, pupos ir rapsai, o prie ūkio puoselėjimo prisideda visa Uktverių šeima. Tiesa, laisvu laiku Stasys dar užsiima ir bitininkyste, todėl darbo Uktverių šeimos kieme tikrai netrūksta.

II vieta apdovanotas Edvino ir Dovilės Bagdonų uogininkystės ūkis, įsikūręs Jucaičių kaime, Veiviržėnų seniūnijoje. Čia auginamos braškės, svarainiai, šilauogės, grybai. Veikla auga ir modernėja kasmet, o jaunieji ūkininkai įsitikinę – svarbiausia yra atsidavimas tam, ką darai, ir tik didelis ryžtas padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų.

III vietą pelnė Radailių kaime įsikūręs Kęstučio ir Vilmos Daukantų augalininkystės ūkis. Čia šeima ūkininkauja nuosavame 350 hektarų plote, o sutvarkyta ir puikiai prižiūrima aplinka bei modernėjančios technologijos byloja apie didžiulį atsidavimą savo darbo kasdienybei.