Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, vakar Klaipėdos rajonas buvo viena iš vietovių Lietuvoje, kur sniego iškrito daugiausiai – apie 30 cm. Tai vietomis sukėlė elektros trikdžių ir, žinoma, eismo problemų. Todėl šį rytą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas susitiko su įmonės „Kelių priežiūra“ Vakarų regiono Klaipėdos kelių tarnybos vadovu Vitalijumi Taščenka dėl regioninių kelių priežiūros.

Aptartos kilusios problemos, kelių priežiūros lygiai. Nuspręsta, kad artimiausiu metu prie įkalnių ir kitų pavojingesnių ruožų turėtų atsirasti smėlio ir druskos mišinio, kad, reikalui esant, vairuotojai galėtų juo pasinaudoti.

Kitą savaitę bus organizuojamas susitikimas su seniūnais ir „Kelių priežiūros“ atstovais, kurio metu bus aptarti bendradarbiavimo klausimai. Taip pat Savivaldybė pateiks „Kelių priežiūrai“ pavojingiausių ruožų, įkalnių, nuokalnių sąrašą, kuriuose reikalinga atidesnė priežiūra.

Gyventojai, matantys nepravažiuojamus ar nenuvalytus vietinius kelius, turėtų informuoti savo seniūniją, o jei tai regioniniai keliai – Lietuvos automobilių kelių direkciją trumpuoju telefonu 1871.