Ilgai lauktas Mažosios Lietuvos gatvės asfaltavimas pagaliau virs realybe. Klaipėdos rajono savivaldybė jau pasirašė sutartį su rangovu, kuris per ateinančius dvejus metus turės išasfaltuoti beveik 2,2 km gatvės, įrengti paviršinio vandens nuotekų šalinimo tinklus bei pakeisti esamus melioracijos vamzdžius naujais.

„Šios gatvės asfaltavimo gyventojai laukė ne vienus metus. Tačiau procedūros užsitęsė, nes reikėjo atlikti žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūras, kadangi valstybinės žemės įrengti keliui nepakako. O jam kapitalinis remontas yra būtinas. Šiandien galime sakyti, kad laukimas atsipirko. Bus išasfaltuota gatvės atkarpa nuo regioninio kelio, vedančio link Priekulės, iki pat sodininkų bendrijos „Putinas“. Tad susisiekimas bus saugesnis ir patogesnis, o darbai, viliamės, vyks sklandžiai“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Sutartis dėl kapitalinio gatvės remonto pasirašyta su AB „Eurovia Lietuva“, jos vertė – kiek daugiau nei 1,4 mln. eurų. Darbus įmonė planuoja pradėti jau šių metų pavasarį.