Sendvario seniūnijoje Dangaus, Liepų ir Piligrimų gatvių sankirtoje jau artimiausiu metu prasidės darbai. Įmonė „Via Lietuva“, kuriai priklauso Dangaus gatvė, čia įrengs žiedinę sankryžą. Tai laikinas sprendimas, kuriuo siekiama spręsti galimus eismo trikdžius, kurių baiminasi vietos gyventojai dėl pastatyto naujo prekybos centro. Ateityje šioje sankirtoje planuojama įrengti šviesoforą ir papildomas eismo juostas, kurios leistų eismą organizuoti paprasčiau ir patogiau gyventojams.

Dangaus gatvė – intensyvi Sendvario seniūnijos eismo arterija, nes tai – vienas pagrindinių įvažiavimų į Klaipėdą. Šioje teritorijoje daugėja ne tik gyventojų, bet ir matydami perspektyvą kuriasi nauji verslai, taip sukurdami ir papildomus automobilių srautus.

Todėl „Via Lietuva“ priėmė sprendimą Liepų, Piligrimų ir Dangaus gatvių sankirtoje įrengti žiedinę sankryžą. Tai – laikinas sprendimas, kuris, kaip teigiama, padės reguliuot eismo srautus. Ateityje šioje vietoje numatomi didesni eismo organizavimo pokyčiai. Pagal paruoštą projektą čia bus įrengta šviesoforu reguliuojama sankryža. Taip pat čia vietoje dabar esančios vienos eismo juostos yra numatomos trys. Po vieną sukantiems į dešinę ir kairę bei bendra – važiuojantiems tiesiai. Atsiras ir iškilios saugumo salelės bei perėjos, dviračių ir pėsčiųjų takas.