Poveikio aplinkai vertinimo komisija

Komisijos pirmininkė – Violeta Riaukienė – Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerė. Jos nesant (sergant, atostogaujant ir kt.) ją pavaduoja ją pavaduojantis asmuo.

Nariai:

Vaida Račkauskienė – Komisijos sekretorė, Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyriausioji specialistė. Jos nesant (sergant, atostogaujant ir kt.) ją pavaduoja Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Stulpinienė.

Rasa Bakaitienė – Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėja, jos nesant (sergant, atostogaujant ir kt.) ją pavaduoja ją pavaduojantis asmuo.

Algirdas Ronkus – Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyresnysis patarėjas, jam nesant (sergant, atostogaujant ir kt.) jį pavaduoja Statybos ir infrastruktūros skyriaus patarėja Aistė Daukantienė,

Sonata Šmatauskienė – Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus patarėja.

Karolis Litvinas – Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas, jam nesant (sergant, atostogaujant ir kt.) jį pavaduoja Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Tamošauskienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-09-28 08:37:44

Veiklos sritys