Poveikio aplinkai vertinimo komisija

Komisijos pirmininkas – Česlovas Banevičius – Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, jam nesant (sergant, atostogaujant ir kt.) jį pavaduojantis asmuo.

Nariai:

Akvilė Bazilienė  – Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyriausioji specialistė, komisijos  sekretorė jos nesant (sergant, atostogaujant ir kt.) ją pavaduoja Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Lūžaitė.

Rasa Bakaitienė – Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyresnioji patarėja, jos nesant (sergant, atostogaujant ir kt.) ją pavaduoja Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Lūžaitė.

Algirdas Ronkus – Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyresnysis patarėjas, jam nesant (sergant, atostogaujant ir kt.) jį pavaduoja Statybos ir infrastruktūros skyriaus patarėja Aistė Daukantienė,

Sonata Šmatauskienė – Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus patarėja.

Karolis Litvinas – Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas, jam nesant (sergant, atostogaujant ir kt.) jį pavaduoja Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Tamošauskienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-18 01:54:05

Veiklos sritys