Daugiafunkcio sporto ir pramogų centro Gargžduose statyba

Apie projektą

Dariaus ir Girėno gatvėje iškils šiuolaikiškas sporto ir pramogų kompleksas. Bus pastatyti du pastatai, sutvarkytas sklypas, įrengiant visas reikalingas komunikacijas, automobilių stovėjimo aikštelę, takus, viešąsias erdves. Viename pastate bus įrengtas baseinas su SPA zona. Baseinas turės keturis 25 m ilgio takelius, tribūnas, rūbines, administracines patalpas, SPA zoną su pirtimis, sūkurine vonia. Baseinas bus su pakeliamu dugnu, kad čia galėtų vykti ne tik plaukimo, bet ir šuolių į vandenį nuo tramplyno treniruotės bei varžybos. Baseino dugno gylis sieks iki 4 metrų.

Kitame pastate bus įrengta universali sporto salė. Ji atitiks LKL reikalavimus, tad krepšinio komanda Gargždų „Gargždai“ turės savo namus, kur galės treniruotis bei žaisti namų varžybas. Čia taip pat treniruosis ir varžysis rajono tinklininkai, salės futbolo komanda bei kiti sportininkai. Gyventojai turės galimybę stebėti aukščiausio lygio varžybas neišvykdami iš savo rajono.

Projekto stadija

Pilnai įrengti arenos ir baseino pamatai, įrengti požeminiai šilumos tinklai ir drenažas, nuotekų šalinimo vamzdynai, beveik baigta vandentiekio ir nuotekų tinklų statyba, pastatytos monolitinės pirmo aukšto baseino pastato sienos ir kitos konstrukcijos. Pilnai įrengtos ir sporto arenos pastato pirmojo aukšto konstrukcijos – kolonos, monolitinės sienos. Sparčiai vykdomi ir sklypo sutvarkymo darbai, montuojamos antro aukšto perdangos.

Projekto vykdymo laikas

Darbus planuojama baigti 2025 metais.

Projekto darbų vertė

Statybos darbus vykdo UAB „Infes“. Viso projekto vertė – 35 mln. eurų.

Projekto savininkas

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Projekto vadovas

Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centro direktorius Vaidas Liutikas.

Susiję straipsniai:

Vyksta Gargždų daugiafunkcio sporto centro statybos paruošiamieji darbai

Duotas startas Gargždų daugiafunkcio sporto centro statyboms: įkasta simbolinė kapsulė ateities kartoms

Paskutinis atnaujinimas: 2023-10-11 09:18:33

Veiklos sritys