Daugiafunkcio sporto ir pramogų centro Gargžduose statyba

Apie projektą

Dariaus ir Girėno gatvėje iškils šiuolaikiškas sporto ir pramogų kompleksas. Bus pastatyti du pastatai, sutvarkytas sklypas, įrengiant visas reikalingas komunikacijas, automobilių stovėjimo aikštelę, takus, viešąsias erdves. Viename pastate bus įrengtas baseinas su SPA zona. Baseinas turės keturis 25 m ilgio takelius, tribūnas, rūbines, administracines patalpas, SPA zoną su pirtimis, sūkurine vonia. Baseinas bus su pakeliamu dugnu, kad čia galėtų vykti ne tik plaukimo, bet ir šuolių į vandenį nuo tramplyno treniruotės bei varžybos. Baseino dugno gylis sieks iki 4 metrų.

Kitame pastate bus įrengta universali sporto salė. Čia treniruosis ir varžysis rajono tinklininkai, salės futbolo komanda bei kiti sportininkai. Gyventojai turės galimybę stebėti aukščiausio lygio varžybas neišvykdami iš savo rajono.

Projekto stadija

Jau užbaigtos baseino ir arenos pastatų monolitinės ir surenkamosios konstrukcijos, baseino bei sporto arenos pastatuose jau uždengtas stogas, sumontuotos langų aliuminio konstrukcijos. 2024 m. I ketvirtyje bus sumontuotos daugiasluoksnės sienos, prasidės vidaus įrengimo darbai. Sklype įrengtos visos požeminės komunikacijos, lauko inžineriniai tinklai. Sklypo ir susisiekimo dalies sutvarkymas siekia apie 70 proc.

Projekto vykdymo laikas

Darbus planuojama baigti 2025 m. II ketvirtį.

Projekto darbų vertė

Statybos darbus vykdo UAB „Infes“. Statybų sutarties vertė – 29,2 mln. eurų.

Projekto savininkas

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Projekto vadovas

Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centro direktorius Vaidas Liutikas.

Susiję straipsniai:

Vyksta Gargždų daugiafunkcio sporto centro statybos paruošiamieji darbai

Duotas startas Gargždų daugiafunkcio sporto centro statyboms: įkasta simbolinė kapsulė ateities kartoms

Paskutinis atnaujinimas: 2024-03-04 01:05:46

Veiklos sritys