Viešojoje erdvėje buvo paskleista tikrovės neatitinkanti informaciją apie Plikių ambulatoriją, kurioje teigiama, kad, uždarius Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių, bus uždaryta ir ambulatorija bei įkurtas pagalbos centras priklausomybių nuo narkotikų turintiems asmenis. Tai yra netiesa. Plikių ambulatorija ir toliau veiks, jokių planų čia įkurti priklausomybių centrą apskritai nėra, o palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas svarstoma perkelti į Gargždų ligoninę.

Į Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus patalpas, jam užsidarius, įsikels Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai, kurie teikia įvairias sveikatos stiprinimo paslaugas, organizuoja renginius, paskaitas, mokymus bei įvairias veiklas vaikams, senjorams ir visiems, kuriems rūpi sveika gyvensena.

Informuojame, kad Plikių miestelio gyventojai ir toliau ambulatorijoje galės naudotis gydytojų paslaugomis, o Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius nuo 2023 m. vasario 1 d. uždaromas įstaigos vyriausiosios gydytojos prašymu – visas slaugos paslaugas ir pacientus svarstoma perkelti į Gargždų ligoninę.

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių prašyta uždaryti dėl to, kad jis nebeatitinka minimalių reikalavimų, reikalingų licencijai gauti, taip pat skyriaus veikla nuostolinga, steigiami privatūs slaugos namai, didinamas slaugos lovų skaičius ligoninėse, todėl pacientų nuolat mažėja.