Drevernoje šią savaitę įvyko Klaipėdos apskrities savivaldybių seniūnų sueiga. Čia buvo diskutuojama apie seniūnijų savarankiškumą ir jų funkcijas, aptarta daug kitų seniūnams aktualių klausimų.

Sveikinimo žodį tarė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Rolandas Bružas.

Nors iššūkių, susijusių su seniūnijų savarankiškumu ir funkcijomis, pasikeitus Vietos savivaldos įstatymui – nemažai, pasidžiaugta, kad Klaipėdos rajone seniūnai dirba daug ir nuoširdžiai, sprendžiant gyventojams aktualius klausimus, nors problemų taip pat netrūksta.

Po Lietuvos savivaldybių seniūnijų asociacijos prezidento R. Bružo pranešimo apie seniūnijų savarankiškumą ir jų funkcijas naujojo Vietos savivaldos įstatymo kontekste sueigos dalyviai turėjo galimybę pasidalinti įžvalgomis ir patirtimi, išsakyti savo pastabas, pasiūlymus bei lūkesčius. Seniūnai taip pat išklausė Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyr. specialistės Ritos Nekrošienės pranešimą apie vakarų regiono dirvožemio būklės gerinimo galimybes.

Maloni staigmena sueigos metu laukė Vėžaičių seniūno Alvydo Mockaus. Jam už aktyvią veiklą įteikta „Sidabrinė seniūno krivūlė“. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos Garbės nario vardai suteikti ir auksiniai ženkleliai įteikti Rusnės seniūnei Daliai Drobnienei bei Skuodo seniūnei Viliutei Jautakienei.