Gargždams minint jubiliejinius 770-uosius metus, etninės kultūros puoselėtojai, buvusiai Dovilų etninės kultūros centro vadovei Lilijai Kerpienei suteiktas Garbės piliečio vardas.

„Lilija Kerpienė – nenuilstanti etninės kultūros gaivintoja, iniciatorė ir mylėtoja. O darbai kalba patys už save. Jos suorganizuotus renginius, šventes, minėjimus sunku ir suskaičiuoti. Lilijos dėka Dovilų kultūros namai tapo etinės kultūros centru, puoselėjančiu susipynusias Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos etnografinių regionų tradicijas bei istorinį paveldą. Ji ne kartą apdovanota įvairiomis padėkomis ir apdovanojimais už išskirtinius pasiekimus etninės kultūros srityje. Tad nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Garbės piliečio vardas suteikiamas žmogui,  kuris savo idėjomis, atsidavimu, nuoširdžiu darbu yra užsitarnavęs Klaipėdos rajono gyventojų pagarbą“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Lilija Kerpienė sukūrė ir įgyvendino Dovilų etninės kultūros centro viziją, vadovavo jo remontui, folklorinėms programoms, ji – J. F. Kelkio premijos pagrindinė iniciatorė, visuomenininkė. Aktyviai dalyvavo Klaipėdos rajono etninės kultūros plėtros programos įgyvendinime, buvo ilgametė Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos tarybos narė, dalyvavo įvairių komisijų veikloje.

Jos kandidatūrą komisijai teikėDovilų etninės kultūros centras su vietos bendruomene.

Gargždų miesto garbės piliečio vardas suteikiamas už ypatingus nuopelnus Klaipėdos rajonui, Lietuvai, pasauliui. Gargždų miesto garbės piliečio vardo ženklai ir liudijimai įprastai įteikiami miesto gimtadienio metu. Kadangi Lilija Kerpienė renginyje dalyvauti negalėjo, apdovanojimais jai bus perduotas.