Šiandien Savivaldybėje pagerbtas Gargždų muzikos mokyklos auklėtinis – Faustas Razutis. Lapkritį Liuksemburge vykusiame Europos jaunųjų solistų konkurse jis laimėjo aukso medalį, grodamas alto saksofonu. Tai – neeilinis laimėjimas, kurį Faustas užsidirbo atkakliu ir nuoširdžiu darbu.

Talentingasis Faustas– ketvirtokas, kurį jau beveik ketverius metus ugdo mokytojas Sigitas Stalmokas. Dvigubai daugiau nei bendraamžiai laiko repeticijoms ir pasiruošimams konkursams ar koncertams skiriantis mokinys sako, kad muzika yra tai, kas jam patinka ir su kuo jis sieja savo ateitį.

Tai pastebi ir Fausto tėveliai bei jo mokytojas Sigitas, išugdęs ne vieną įvairių respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatą. Tiesa, tokį laimėjimą, kokį iš tarptautinio konkurso parvežė Faustas, paskutinį kartą pavyko pelnyti prieš šešerius metus, tuomet taip pat laurus nuskynė to paties mokytojo auklėtinės gargždiškės saksofonininkės.

Jaunąjį talentą sveikinęs meras Bronius Markauskas džiaugėsi, kad vaikinas pats nori groti, ši veikla jį džiugina – juk svarbūs ne tik geri rezultatai moksle, bet ir meninė ar sportinė veikla, padedanti ugdyti asmenybę, tuo pačiu – ir pamatyti pasaulio.

Sveikiname Faustą ir jo mokytoją Sigitą su neeiliniais laimėjimais, linkime sėkmės tolimesniame muzikiniame kelyje bei toliau garsinti Klaipėdos rajono ir visos Lietuvos vardą pasaulyje.