Šiandien Gargžduose duris atvėrė jau 15-tas Inovacijų agentūros bendradarbystės centras „Spiečius“. Jis veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas paslaugas verslininkams ir burianti aktyvią bendruomenę.

Kaip teigia Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, „Spiečiaus“ atidarymas – didžiulė šventė verslui, nes Klaipėdos rajonas būtent ir garsėja įmonių skaičiumi, ypač smulkių ir vidutinių.

„Ilgai siekėme to, kad Klaipėdos rajone atsirastų verslo „Spiečius“. Šiandien jau galime džiaugtis rezultatu. Ir iš tikrųjų – puikiai įrengtos patalpos, puikūs žmonės, kurie čia dirbs, ir manau, kad mūsų būsimi ir esami verslininkai turės labai geras sąlygas ateiti, bendrauti, bendradarbiauti, keistis kontaktais, ieškoti galimybių savo verslo pradžiai arba plėtrai“, – sako meras Bronius Markauskas.

Gargždų „Spiečius“, kuris veiks Klaipėdos g. 6 esančiose patalpose, suburs regiono verslininkus, norinčius auginti savo verslą, siekiančius progreso, ieškančius bendraminčių ir verslo partnerių. 

„Spiečiaus“ nariai galės naudotis verslumo skatinimo paslaugomis, gauti individualias konsultacijas verslo pradžios ir plėtros klausimais, dalyvauti verslo mentorystės, akseleravimo programose, lankytis įvairiuose renginiuose ir praktinėse dirbtuvėse, naudotis centro suteikiama kompiuterizuota vieta darbui.

 „Spiečiai“ veikia ir 14-oje kitų miestų: Alytuje, Birštone, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Plungėje, Rokiškyje, Šiauliuose, Tauragėje, Ukmergėje, Utenoje, Visagine, Kaune.