Klaipėdos rajonas ir toliau investuoja į ugdymo įstaigų plėtrą. Žengtas dar vienas žingsnis modulinio darželio Gargžduose statybos link – pasirašyta projektavimo sutartis. Planuojama, kad moduliniame pastate prie lopšelio-darželio „Saulutė“ atsiras 120 naujų vietų darželinukams.

„Suprantame, kad labai svarbu yra užtikrinti patogų ugdymą vaikams, tad stengiamės priimti greitus ir efektyvius sprendimus. Modulinio darželio statyba – viena iš tokių galimybių. Mieste atsiras ne tik šis modulinis darželis, taip pat numatoma ir naujo stacionaraus 12 grupių darželio statyba Gargžduose bei lopšelio-darželio „Gintarėlis“ rekonstrukcijos darbai. 2025-aisiais duris turėtų atverti ir naujas darželis Mazūriškiuose. Džiaugiamės ir jau pavasarį prasidėsiančiomis darželio-mokyklos statybomis Trušeliuose. Be to, šiuo metu vykdoma ir lopšelio-darželio „Saulutė“ modernizacija“, – sako Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Skelbtą konkursą laimėjo ir darželį projektuos UAB „Synergy Solutions“. Sutarties vertė – kiek daugiau nei 67 tūkst. eurų. Moduliniame vieno aukšto darželyje projektuotojas įsipareigojo suprojektuoti 6 ikimokyklinio amžiaus grupes 3–6 metų vaikams, taip pat universalią erdvę žaidimams, aktų ir sporto sales, pagalbos specialistų kabinetus.