Greitosios pagalbos automobilis, krovininis mikroautobusas, generatoriai, benzininiai pjūklai, kirviai, kuras, pagalvės, antklodės – visa tai jau pakeliui į Klaipėdos rajono miestą partnerį Ukrainoje – Lymaną.

„Džiaugiuosi, kad priemonės, reikalingos Ukrainos žmonių gelbėjimui, infrastruktūros atkūrimui jau visai netrukus atsidurs mūsų partnerių rankose. Tai ne pirmoji ir ne paskutinė parama. Prieš pusę metų Lymanui buvo perduoti du automobiliai, kurie naudojami iki šiol. Taip pat išsiųsta reikalingiausių vaistų siunta. Artimiausiu metu ruošimės pirkti ir šiukšliavežę bei vandens cisterną, palydovines interneto stotis – tai, ko prašo Lymanas.  Pasikartosiu, kad prie Ukrainos kovos su teroristine valstybe mes prisidėsime, kuo galėsime. Ir tai darysime, kol Ukraina laimės“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Nuoširdžiai dėkojame prie paramos prisidėjusioms įmonėms. UAB „Vlantana“ pasirūpino paramos pervežimu, UAB „Farmveta“ perdavė tris 5 kW elektros generatorius, V. Gilvonausko individuali įmonė už savikainą pardavė 6 grandinius pjūklus ir vieną padovanojo, taip pat į siuntinį Ukrainai įdėjo megztų kojinių bei antklodžių, „Caritas“ perdavė žvakučių. UAB „Autginta“ direktorius Tomas Adilbekovas padėjo organizuoti generatorių pakrovimą, parūpino krautuvus, patalpas pakrovimui.