Septynios komandos ir 44 dalyviai – tokį būrį motociklininkų Klaipėdos rajonas šiandien išlydėjo į rytoj vyksiančią intelektualią, pažintinę kelionę „Ryterna modul Mototourism rally 2023“.

Istorinis, intelektualus mototuristinis ralis, kurio metu dalyviai važiuoja motociklais po Lietuvą, aplanko ir pažįsta įdomias Lietuvos vietoves, susitinka ir bendrauja su lankomų vietų bendruomenėmis, vyksta jau ne vienerius metus.

Išlydėdami ralio dalyvius, gero kelio, puikių įspūdžių jiems linkėjo ne tik Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas ir kiti Savivaldybės vadovai, bet ir tą dieną rajone viešėjusi vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Savivaldybės šeimininkas įteikė oficialius padėkos raštus ir Gargždų miesto vėliavas. Būtent jos ralio metu kitiems dalyviams leis atskirti, kad kūrybingai pasivadinusios komandos – „Pajūrio moto kelionės“, „West coast wheels“, „Nuo pajūrio iki Vilniaus“, „Keliautojai“, „2 ratai“, „Mudu2“ ir „Atsilaikyk būk vyrs“ – atstovauja Klaipėdos rajono savivaldybei.

Į ralį septynios Klaipėdos rajonui atstovausiančios komandos leisis šeštadienį. Kultūrinio, intelektualaus mototuristinio ralio metu dalyviai motociklais važiuos po Lietuvą, aplankys ir pažins įdomias Lietuvos vietoves, susitiks ir bendraus su vietos bendruomenėmis. Komandos taip pat turės atlikti įvairias su Lietuvos istorija, architektūra, etnografiniu paveldu susijusias užduotis, kurios padės ne tik geriau pažinti Lietuvą, bet ir nuotaikingai praleisti laiką.