Jau trečius metus iš eilės Klaipėdos rajonas jungiasi prie pirmosios ponios Dianos Nausėdienės Kalėdų bendrystės tradicijos. Šiais metais net 22 rajono įstaigos kūrė baltus angelų sparnus, simbolizuojančius meilę, taiką ir vienybę. Šventiniu laikotarpiu jie ne tik papuoš Prezidentūrą, bet ir iškeliaus į kitų žmonių namus įvairiuose Lietuvos kampeliuose.

Iš viso Klaipėdos rajone veikiančios bendruomenės, socialinės, švietimo ir kultūros įstaigos į Savivaldybę pristatė bemaž 80 puoštų angelo sparnų, o pusė jų jau šiandien iškeliauja Prezidentūron.

Ypatingą ačiū už įsitraukimą tariame Gargždų ir Priekulės socialinių paslaugų centrams, Viliaus Gaigalaičio globos namams, Vėžaičių bendruomenės vaikų dienos centrui, Bendruomenei „Priekulės ainiai“, VšĮ Revilitai, Klaipėdos rajono Jono Lankučio viešajai bibliotekai, Kretingalės kultūros centrui, Priekulės I. Simonaitytės gimnazijai, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centrui, Dituvos Aleksandro Teodoro Kuršaičio, Dovilų, Endriejavo, Kretingalės ir Ketvergių pagrindinėms mokykloms, Gargždų lopšeliams-darželiams „Naminukas“, „Ąžuoliukas“, „Gintarėlis“, Gargždų „Kranto“ progimnazijai, Gargždų „Kranto“ progimnazijos dainos studijai „Bangelės“, Priekulės vaikų lopšeliui-darželiui, Slengių mokyklai-daugiafunkciam centrui.

Kviečiame gyventojus nenustoti kurti –  gražiausiu metų laikotarpiu baltais angelo sparnais pasipuošti ir savo namus. Instrukciją, kaip tai padaryti, rasite ČIA.