Klaipėdos rajonas ir toliau tęsia paramą Lymanui Ukrainoje. Į miestą partnerį netrukus iškeliaus dar viena humanitarinės pagalbos siunta – du automobiliai bei kiti reikalingi daiktai.

„Aktyvūs karo veiksmai Ukrainoje tęsiasi jau dvejus metus. Ir nuo karo pradžios, kai rusai užpuolė Ukrainą, mūsų Savivaldybė remia Lymaną kuo tik galėdama. Siunčiame būtiniausius daiktus, tai, ko prašo patys ukrainiečiai – tai ir vaistai, automobiliai, benzopjūklai, kirviai ir kiti kasdieniai buities dalykai, kurių ypač reikia. Ačiū, kad prie šios pagalbos ukrainiečiams prisideda ir mūsų verslo įmonės, dovanojančios įvairiausius daiktus, tai ir V. Gilvonausko įmonė, UAB „Aviza“, „Knitas“, „Gitana“, „Vlantana“. Be abejonių, ir toliau prisidėsime, kuo tik galėsime“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Į Lymaną iškeliaus du automobiliai – „Citroen Jumper“ ir „Ford Transit“, taip pat įvairios humanitarinės pagalbos priemonės – statybiniai šalmai ir peiliai, suvirintojų pirštinės, žibintuvėliai, grandininis pjūklas, šlifuokliai, suvirinimo aparatas ir kiti reikalingi daiktai.

Klaipėdos rajono savivaldybė paramą Lymanui pradėjo skirti vos rusijai užpuolus Ukrainą. Per dvejus metus miestui partneriui jos skirta už maždaug 150 tūkst. eurų.