Kultūros infrastruktūros centras (KIC) ieško tiekėjo taikomųjų tyrimų, tvarkybos darbų projektui parengti ir prižiūrėti jo įgyvendinimą.

Objektas, kuriam šios paslaugos perkamos – Vilhelmo kanalo statinių komplekso Lankupių šliuzas (u. k. KVR 25966), esantis  Klaipėdos rajone, Lankupių kaime.

Laukiantys darbai: taikomųjų tyrimų ir tvarkybos (remonto, restauravimo, avarijos grėsmės pašalinimo) darbų projekto parengimas ir projekto sprendinių įgyvendinimo priežiūra.

Pasiūlymų pateikimo terminas – liepos 19 d.

Bendra pirkimo vertė – 95 759,02 eurų be PVM.

Visa informacija apie pirkimą: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2023-658856

Teikdamas pasiūlymą tiekėjas turės pateikti dokumentus, įrodančius projekto vadovo kvalifikaciją. Dėl kitų  specialistų tokių dokumentų nereikės pateikti, tačiau tiekėjas turės užtikrinti, kad tyrimus ir projektavimo darbus atliks reikiamą kvalifikaciją turintys specialistai.

Atkreipiame dėmesį, kad už darbus bus atsiskaitoma etapais: už atliktus apmatavimus ir tyrimus; už suderintus projektinius pasiūlymus; už ekspertizių organizavimui pateiktą projektą; gavus leidimą atlikti tvarkybos darbus.

Išsamesnės informacijos apie objektą galima kreiptis į KIC Projektavimo priežiūros tarnybos projektavimo vadovę Ievą Vilytę, tel. +370 652 12666, el. paštas [email protected] .

Kultūros infrastruktūros centro informacija