Gargžduose daugės vietų darželinukams – jau paskelbtas konkursas ir ieškoma projektuotojo naujam vieno aukšto moduliniam darželiui, kuris bus statomas prie lopšelio-darželio „Saulutė“.

Planuojama, kad darželyje veiks 6 ikimokyklinio amžiaus grupės 3–6 metų vaikams. Čia atsiras universali erdvė žaidimams, aktų ir sporto salės, pagalbos specialistų kabinetai, bus sutvarkyta aplinka.

„Klaipėdos rajone sparčiai augant gyventojų skaičiui – trūksta vietų darželiuose. Šią problemą sprendžiame tiek statydami naujas ugdymo įstaigas, tiek iš dalies kompensuodami mokestį tėvams, kurių vaikai lanko privačius darželius. Ne išimtis ir Gargždai, todėl ir nusprendėme, kad reikia imtis priemonių. Viena iš jų – naujo modulinio darželio statyba. Toks projektas jau įgyvendintas Plikiuose prie I. Labutytės pagrindinės mokyklos.  Tai greitas ir nesudėtingas sprendimas, leisiantis sukurti daugiau vietų vaikams“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Šio modulinio darželio statyba – viena iš ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtros Gargžduose projekto dalių. Planuojama, kad mieste atsiras ne tik modulinis darželis, bet bus statomas ir naujas bei renovuojamas lopšelis-darželis „Gintarėlis“. Taip pat šiuo metu Gargžduose modernizuojamas lopšelis-darželis „Saulutė“, 2025-aisiais duris turėtų atverti ir naujas darželis Mazūriškiuose, jau prasidėjusios ir darželio-mokyklos statybos Trušeliuose.

Viešas pirkimas skelbiamas ČIA.