Jau baigiamas projektuoti naujas modernus darželis, kuris bus statomas Sendvario seniūnijoje, Mazūriškiuose. Pastate veiks net 8 grupės, kurias galės lankyti 150 vaikų. Visuomenė kviečiama susipažinti su projektiniais pasiūlymais.

„Dar vienas projektas sparčiai juda į priekį – visuomenė jau gali pamatyti, kaip atrodys darželis, kuris bus statomas Mazūriškiuose, bei sužinoti, kokios erdvės jame planuojamos. Kviečiu gyventojus susipažinti su projektiniais siūlymais ir aktyviai teikti savo pastabas. Tikiuosi, kad visi procesai ir toliau vyks sklandžiai ir jau 2025-aisiais į naują modernų darželį išskubės net pusantro šimto mažųjų Klaipėdos rajono gyventojų“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Darželis bus statomas Jurgaičių ir Juodžemių gatvių sankryžoje esančiame sklype. Įstaigoje veiks 2 grupės lopšelio amžiaus (2–3 m.) vaikams bei 6 grupės, kuriose bus ugdomi 3–6 m. ikimokyklinukai ar priešmokyklinukai.

„Šiuolaikiškame darželyje bus aktų salė, patalpos sportui, kabinetai. Numatytos ir patalpos sensoriniam kambariui, papildomam vaikų ugdymui, kaip dailės, teatro ar konstravimo kambarys. Veiklų netrūks ir lauke – čia bus įrengti žalieji plotai, pavėsinės, sporto aikštelė, žaidimų erdvės, taip pat edukacinė zona su mokomaisiais daržiukais ir mokomuoju kupoliniu šiltnamiu“, – vardija mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Naująjį darželį projektavo UAB „Projektų ekspertai“. Su projektiniais pasiūlymais galima susipažinti Savivaldybės interneto svetainėje https://klaipedos-r.lt/svetaines-skelbimai/skelbimai-apie-visuomenei-svarbiu-statiniu-projektavima/.

Viešas projektinių pasiūlymų pristatymas nuotoliniu būdu vyks balandžio 20 d. 15 val. Prisijungimo nuoroda https://teams.live.com/meet/9466548708517.