Į Gargždus Lietuvos U-11 futbolo čempionių vardą parvežusios „Bangos“ mergaitės ir jų treneris Simas Alsys iškovotą pirmos vietos taurę šiandien parodė ir Savivaldybės vadovams. Čia jaunosioms futbolininkėms ir jų treneriui įteiktos mero padėkos.

„Smagu matyti jus sportuojančias, nes tai reiškia, kad jūs ne tik siekiate sportinių rezultatų, garsinate mūsų rajoną, bet ir augate sveikos“, – sveikindamas čempiones sakė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Mergaitėms, jų treneriui ir tėvams dėkojo ir mero pavaduotoja Violeta Riaukienė: „Šiandien pasidžiaugti šiuo gražiu laimėjimu jūs atėjote ir į Savivaldybę, ir mums tai be galo svarbu. Noriu palinkėti dar didesnių laimėjimų ir stiebtis vis aukštyn ir aukštyn – į didžiuosius vandenis“.

Lietuvos čempionėmis tapo: Eglė Akrutaitė, Viltė Drukteinytė, Auksė Čepulytė, Mileta Jančauskaitė, Lėja Juškaitė, Liepa Jurkutė, Vanesa Karpavičiūtė, Aurėja Kvekšaitė, Paulina Mockutė, Gytė Morkevičiūtė, Lėja Šakurskytė, Andrėja Tamošauskaitė, Ieva Žemgulytė, Vesta Žiliūtė, Dovilė Ulinauskaitė.