Lapkričio 13 d. organizuojamas gaminių atliekų surinkimas iš įmonių, organizacijų bei jų darbuotojų. Užsiregistravusieji galės nemokamai priduoti elektronikos atliekas, o už automobilių ir kitų netinkamų eksploatuoti transporto priemonių pridavimą savininkui bus sumokama.

Nemokamai bus surenkamos:

– Elektros ir elektroninės įrangos atliekos;

– Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos;

– Vidaus degimo variklių oro filtrų atliekos;

Sumokant atliekų turėtojui bus surenkamos:

– Automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos (yra išimčių);

– Automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos;

– Eksploatuoti netinkamos transporto priemonės.

Jeigu Jūsų įmonė ar jos darbuotojai turi minėtų atliekų, iki 2023 m. lapkričio 9 d. kviečiame registruotis el. p. [email protected] arba tel. 8 5 206 09 01.

Taip pat gaminių atliekų surinkimo akcijos metu iš transporto priemonių techninę priežiūrą ir remontą vykdančių asmenų palankiomis sąlygomis (sumokant atliekų tvarkytojui) bus galima priduoti alyvų atliekas bei vidaus degimo variklių tepalo ir kuro filtrų atliekas.

Taip pat šiuo metu vyksta įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms skirtas projektas „Mes rūšiuojam“, prie kurio vis dar galite prisijungti, rinkti taškus ir iškeisti juos į prizus! Informaciją  apie projektą, prizus, dalyvių registraciją rasite www.mesrusiuojam.lt.

Norintys priduoti savo nebenaudojamą automobilį arba pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus nebenaudojamus automobilius ar nelegalius transporto priemonių ardytojus, gali kreiptis el. p. [email protected] arba tel. 8 600 900 30.

Vietos Klaipėdos rajone, kuriose surenkamos elektros ir elektroninės įrangos atliekos.

Būkite atsakingi – pasirūpinkite atliekomis tinkamai!