Atgimimo sulauks ir iš pagrindų bus renovuojamas ne tik Veiviržėnų kultūros centras. Visuomenė kviečiama susipažinti su projektiniais pagrindinės miestelio aikštės sutvarkymo pasiūlymais.

Aikštėje, kurioje vyksta daugelis miestelio gyventojams ir svečiams svarbių kultūrinių, pramoginių renginių, atsiras nemažai pokyčių. Čia bus įrengtas apšvietimas, sumontuoti renginiams ir šventiniam apšvietimui reikalingi elektros įvadai, sukurtos jaukios poilsiui skirtos erdvės.

„Kalbėdamiesi su projektuotojais, pabrėžėme, kad aikštės sutvarkymo sprendiniai turi darniai integruotis į susiformavusią gamtinę aplinką, todėl net ir aikštės dangos kompozicija bus dėliojama atsižvelgiant į teritorijoje augančius brandžius medžius – kaštonų alėją, ąžuolus, spygliuočius. Aplink du centre augančius ąžuolus bus įrengti suolai, taip akcentuojant vertingus želdinius bei sukuriant komfortiškas poilsio erdves medžių paunksmėje. Teritorija išties taps dar patrauklesnė miestelio gyventojų kasdieniam naudojimui bei renginiams“, – sako vicemerė Violeta Riaukienė.

Kad naujas objektas išliktų  kuo ilgiau, projektuojamai aikštelei parinktos ilgaamžės, estetiškos medžiagos – betoninių plytelių grindinys, ažūrinės trinkelės.

Su parengtais projektiniais pasiūlymais galima susipažinti ČIA.

Viešas susirinkimas nuotoliniu būdu vyks sausio 24 d. 16 val. 

Prisijungimo nuoroda https://meet.google.com/bpy-mcvt-dsa.