Lapkričio 14−27 d. vyks pakartotiniai ir nauji Klaipėdos rajono seniūnaičių rinkimai. I rinkimų etape 21 seniūnaitijoje kandidatams pritrūko reikiamo balsų skaičiaus, todėl gyventojus kviesime aktyviai dalyvauti II rinkimų etape.

Balsuoti gyventojai bus kviečiami raštu savo seniūnijose arba elektroninių ryšių priemonėmis, prisijungę per el. valdžios vartus ir pasirinkę savo deklaruotos gyvenamosios vietos seniūnaitiją. Nuoroda į balsavimą bus skelbiama Savivaldybės internetiniame puslapyje www.klaipedos-r.lt.

Trumpus II rinkimų etapo kandidatų aprašymus bei kitą aktualią informaciją rasite ČIA.

Atkreipiame dėmesį, kad Dovilų seniūnijos Šiūparių seniūnaitijoje gyventojai savo seniūnaičius išsirinks susirinkimo metu. Susirinkimas organizuojamas lapkričio 22 d., 17.00 val., Mokyklos g. 4, Šiūpariai.

Rinkti seniūnaičius turi teisę tik toje seniūnaitijoje deklaruoti gyventojai nuo 18 m. Dėl deklaravimo patikslinimo informacijos galima kreiptis į savo seniūnijos deklaravimo specialistą.

Kitos 56 Klaipėdos rajono seniūnaitijos savo seniūnaičius jau išsirinko I rinkimų etapo metu. Likusių seniūnaitijų gyventojus raginame aktyviai balsuoti II etape – juk tai Jūsų proga išsirinkti savo vietos bendruomenės lyderį!