Gargždų lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ Gobergiškės skyriuje šiandien džiugios nuotaikos – būsimieji darželinukai ir jų tėvai pakviesti į darželio atidarymo šventę. Mažieji apžiūrėjo grupes, susipažino su auklėtojomis, spėjo pažaisti su dar nematytais žaislais ir nekantriai laukia pirmadienio, kai prasidės ugdymo procesas.

Naujose, suremontuotose, šviesiose ir erdviose patalpose bus ugdomi 35 vaikai. Darželyje įrengtos 2 grupės, o su vaikais dirbs 4 auklėtojos ir 3 jų padėjėjos.

Susirinkusiuosius pasveikino Savivaldybės vadovai – mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Tarybos narys, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius, kiti Tarybos nariai.

Darželio rekonstrukcijos darbai kainavo kiek daugiau nei 910 tūkstančių eurų, iš kurių beveik 200 tūkst. eurų – ES lėšos.

Dėmesys švietimui

Prieš didžiąsias metų šventes dvi naujai įrengtos darželio grupės atidarytos ir Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre.

Jau pasirašyta ir istorinė sutartis dėl Sendvario daugiafunkcio centro statybos. Per ateinančius trejus metus Trušeliuose iškils nauja mokykla-darželis, kur bus ugdoma beveik 800 Klaipėdos rajono vaikų. Taip pat čia veiks biblioteka, gyventojams bus įrengtos erdvės kultūrai ir sportui.

Sutartis pasirašyta ir dėl naujo darželio projektavimo Mazūriškiuose. Iki vasaros turi būti suprojektuotas 8 grupių pastatas, kurį galės lankyti 150 vaikų. 

Naujas darželis iškils ir Gargžduose, kur 12 grupių bus ugdoma per 220 vaikų.