Antradienį Klaipėdos rajone apsilankė svečiai iš Skuodo rajono savivaldybės. Jie atvyko pasisemti gerosios patirties, įgyvendinant projektus viešosios ir privačios partnerystės būdu, švietimo ir kitais klausimais.

Su Skuodo rajono meru Petru Pušinsku ir delegacija susitiko Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir jo pavaduotoja Violeta Riaukienė bei Administracijos atstovai.

Susitikimo metu svečiams pristatytas viešosios ir privačios partnerystės būdu įgyvendinamas projektas – daugiafunkcio centro Sendvario seniūnijoje, kuriame įsikurs mokykla, darželis, biblioteka bei kultūros erdvė, statyba. Aptarti šio projekto įgyvendinimo etapai, sunkumai, su kuriais teko susidurti, ir jų sprendimo būdai bei tolimesni laukiantys darbai.

Diskutuota ir apie naujų ugdymo įstaigų plėtrą, Tūkstantmečio mokyklų programos įgyvendinimą, Klaipėdos rajone į privačius darželius vedantiems vaikus tėvams skiriamą 250 eurų dotaciją, rajone dirbantiems pedagogams kompensuojamas kelionės išlaidas ir kitus aktualius klausimus.

Po susitikimo Skuodo rajono atstovai išvyko apžiūrėti rugsėjį duris atvėrusios naujos mokyklos Jakuose.