Šiandien Savivaldybėje svečiavosi sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Kartu su Savivaldybės vadovais ir specialistais bei Gargždų ligoninės vadove aptarti Klaipėdos rajono sveikatos centro kūrimo, šeimos gydytojų pritraukimo klausimai bei kitos tobulintinos sritys.

Kalbėdamas apie šeimos gydytojų pritraukimo programą, A. Dulkys akcentavo, kad šiam tikslui pasiekti ypač svarbus yra įstaigos darbo organizavimas ir tvarka jos viduje, taip pat ir pačių gydytojų darbo efektyvumas.

„Savivaldybė, kaip ligoninės steigėja, jaučia didelę atsakomybę atliepti kiekvieno Klaipėdos rajono gyventojo sveikatos paslaugų prieinamumą. Šiam tikslui pasiekti turime pasitvirtinę medikų pritraukimo programą, esame numatę įgyvendinti pacientų pavėžėjimo paslaugą. Tikslas vienas – daugiau kokybiškų ir prieinamų medicinos paslaugų Klaipėdos rajono gyventojams“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Vizito metu ministras lankėsi Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centre ir Gargždų ligoninėje. Pasidžiaugta, kad Klaipėdos rajono gyventojai daugiausiai naudojasi viešojo sektoriaus šeimos gydytojų paslaugomis, ir tik nedidelė dalis šeimos gydytojus yra pasirinkę privačiose įstaigose.