Penktadienį Klaipėdos rajone svečiavosi vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė ir Seimo narė Rasa Petrauskienė. Susitikimo su Savivaldybės vadovais metu aptarti civilinės saugos, viešojo saugumo ir kiti klausimai.

Savivaldybėje ministrė susitiko su meru Broniumi Markausku, vicemeru Vytautu Butkumi, Administracijos direktoriumi Sigitu Karbausku, Viešosios tvarkos skyriaus specialistais bei Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Alfonsu Motuzu ir Klaipėdos rajono policijos komisariato viršininku Ramūnu Stasiuliu.

Susitikimo metu diskutuota apie civilinę saugą, narkotikų vartojimo mokyklose problemas ir rajono kriminogeninę situaciją, tartasi, kaip stiprinti viešąjį saugumą.

Taip pat pasidžiaugta, kad Klaipėdos rajonas lyderiauja skatinant pareigūnų pritraukimą. Dar vakar pasirašyta trišalė sutartis su pirmaisiais dviem Klaipėdos rajono policijos komisariate pradėjusiais dirbti pareigūnais. Tad meras Bronius Markauskas plačiau pristatė šią programą ir jos galimybes.