Klaipėdos rajonas tęsia bendrystę su Šiaulių rajono savivaldybe. Ketvirtadienį Savivaldybėje svečiavosi Šiaulių rajono meras Česlovas Greičius su delegacija.

Susitikimo Savivaldybėje metu svečiams pristatyti Klaipėdos rajone įgyvendinti ir vykdomi projektai, aptartos žiedinių savivaldybių aktualijos ir problemos, infrastruktūros plėtros mokesčio taikymas, kelių priežiūros ir viešojo transporto organizavimas. 

Taip pat diskutuota švietimo klausimais – dalytasi patirtimi apie mokinių pavėžėjimo organizavimą, trūkstamų pedagogų pritraukimą, įtraukųjį ugdymą. Šiaulių rajono savivaldybės atstovai domėjosi ir privačių darželių steigimo galimybėmis bei juos lankantiems vaikams skiriamomis kompensacijomis.

Vėliau delegacija išvyko apžiūrėti pirmosios naujai pastatytos mokyklos Vakarų Lietuvoje per Nepriklausomybės laikotarpį – Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro Jakų skyriuje. Taip pat svečiai lankysis Gargždų daugiafunkcio sporto centro statybvietėje bei naujai pastatytame Endriejavo kultūros namų ir bibliotekos pastate.