Šią savaitę Klaipėdos rajone lankėsi delegacija iš Plungės miesto savivaldybės. Kolegos domėjosi Dalyvaujamojo biudžeto sėkmės istorija, Klaipėdos rajono savivaldybėje taikomais vadybos metodais, planuojama diegti gyventojo kortele ir mobiliąja aplikacija.

Plungės miesto savivaldybės atstovai teiravosi, su kokiais iššūkiais susiduriama įgyvendinant Dalyvaujamojo biudžeto projektus bei apskritai vykdant „Tavo idėjos“ konkursą, kaip įtraukiami gyventojai, sprendžiami techniniai klausimai.

Taip pat kolegas sudomino Klaipėdos rajono savivaldybėje veikiantis projektinis valdymas. Buvo aptarti šio vadybos metodo privalumai, pasidalyta patirtimi, kaip sekasi juo naudojantis vykdyti didžiuosius projektus.

Plungiškius sudomino ir gyventojo kortelės bei mobiliosios aplikacijos projektas. Papasakota projekto eiga, planuojamos naudos gyventojams, siekiami rezultatai.

Sutarta, kad šis vizitas – ne paskutinis, o bendravimas ir bendradarbiavimas bus tęsiamas ir toliau, siekiant ne tik dalintis gerąja patirtimi, bet ir padėti vieni kitiems.