Minint tradicinę Globėjų dieną, visą savaitę, birželio 26 – liepos 2 dienomis, Klaipėdos rajone vyks specialūs renginiai, kuriuos organizuoja Gargždų socialinio paslaugų centro Globos centro padalinys. Jų metu visuomenei bus pasakojama apie globą, jos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą. Taip pat šios iniciatyvos tikslas ir misija yra atkreipti dėmesį ir išreikšti padėką asmenims, kurie į savo šeimas priėmė globoti (rūpintis) vaikus.

Globėjų dienos renginių tvarkaraštis:

Birželio 26 – liepos 2 d.

Skaityk knygą – dovanų gauk KNYGŲ SKIRTUKĄ!

Gargždų socialinių paslaugų centro Globos centras visiems, perkantiems Gargždų knygyne ar skaitantiems Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje, visą savaitę dovanoja knygų skirtukus.

Birželio 29 d. 18:30 val.

Diskgolfo pamoka Gargždų Jaunimo parke

Gargždų socialinių paslaugų centro Globos centro komanda kartu su Gargždų diskgolfo bendruomene, Sporto centru, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centru kviečia Klaipėdos rajono gyventojus ir miesto svečius į šventinį renginį, kurio metu visus norinčius mokins žaisti diskogolfą. Taip pat vyks rungtys ir bus teikiami apdovanojimai. Šventę vainikuos į orą pasklidusios „Širdies dulkės“, kurios simbolizuoja sklindantį gerumą ir meilę.