Klaipėdos rajone esančiame Kairių poligone liepos 8–16 dienomis vyksta didžiausios skautiškos organizacijos Baltijos šalyse Lietuvos skautijos organizuojama stovykla. Čia iš įvairių pasaulio šalių susirinko net 2300 skautų. Pasiruošimas tokio masto stovyklai vyko kelerius metus, prie jo prisidėjo ir Klaipėdos rajono savivaldybė, skirdama mokyklinių autobusų stovyklautojų išvykoms, o Priekulės seniūnija rūpinosi stovyklos teritorijos paruošimu.

Liepos 12 d. stovykloje „Tarp trijų vandenų“ lankėsi svečiai, norintys iš arčiau susipažinti su skautiško gyvenimo ypatumais – čia juos pasitiko skautai gidai, kurie aprodė stovyklą bei dalijosi įdomiomis istorijomis. Šiame unikaliame renginyje svečiavosi ir Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, vicemerė Violeta Riaukienė ir vicemeras Vytautas Butkus. Už paramą Klaipėdos rajonui padėką išreiškė stovyklos viršininkas ir organizatorius, skautas vytis Paulius Tamolė.

Į šiemet Kairių poligone vykstančią stovyklą susirinko skautai iš Lietuvos, Ukrainos, Taivano, Honkongo, Izraelio, Latvijos, Estijos, Suomijos, Prancūzijos, Švedijos, Vokietijos, Austrijos, Anglijos ir kitų šalių. Stovykloje dalyvavo ir Lietuvos skautijos padalinys „Gargždų tuntas“.

Pasirinkimą stovyklauti Pamario krašte lėmė skautams ir Lietuvai svarbi proga – Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metis. Paskutinį kartą Klaipėdos krašte skautai stovyklautojai būriavosi prieš 90 metų, todėl šis renginys laikomas jubiliejiniu ir išskirtiniu Klaipėdos rajonui.