Šventinį laikotarpį Klaipėdos rajonas pasitiko spindintis jaukumu ir šiluma – kalėdinę nuotaiką kūrė ne tik miesteliuose ir gyvenvietėse sužibusios žaliaskarės, bet ir originaliai papuoštos erdvės.

„Artėjant gražiausioms metų šventėms, tradiciškai visus kvietėme burtis bendrystei ir drauge puošti Klaipėdos rajoną. Džiugu, kad ir šiais metais į kvietimą atsiliepė gausus būrys iniciatyvių gyventojų, bendruomenių, verslo ir įstaigų atstovų, kurie savo darbais ir idėjomis prisidėjo, kad šventės būtų dar džiugesnės. O išmonės jiems tikrai netrūksta – kalėdinės dekoracijos ir papuošimai vieni už kitus originalesni“, – sako Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Šios iniciatyvos tikslas – bendrai kūrybai, kalėdinei bendrystei, savos aplinkos puošimui suvienyti mažas ir dideles bendruomenes. Prie jos šiemet prisijungė tiek pavieniai gyventojai, išmoningai papuošę savo kiemus, tiek didesnės bendruomenės iš viso Klaipėdos rajono.

„Ačiū kiekvienam iš Jūsų! Dar kartą įrodėte, kad bendrystė ir susitelkimas gali labai daug. Visų Jūsų dėka Klaipėdos rajonas suspindo dar gražesnėmis spalvomis“, – dėkoja vicemerė Violeta Riaukienė.

Dalijamės originaliai papuoštų Klaipėdos rajono erdvių nuotraukomis.