Klaipėdos rajono abiturientai išlydėti į naują gyvenimo etapą – jiems įteikti brandos atestatai. Šiemet gimnazijas iš viso baigė 176 dvyliktokai.

Vykusių ceremonijų metu abiturientus sveikino Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai, mokyklų administracijų atstovai, tėvai bei bičiuliai.

8-iems moksleiviams egzaminų sesija buvo ypač sėkminga – jie gavo šimtukus. Visi jie – Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos dvyliktokai. Iš lietuvių kalbos valstybinio brandos egzamino 100 balų įvertinimus gavo Gustė Alsytė ir Samanta Simutytė. Iš fizikos egzamino – Žilvinas Duotas, iš anglų kalbos – Ieva Jackevičiūtė, Gabija Lūžaitė, Viktorija Lachajūtė, Sigita Sadauskaitė ir Justas Vanagas. Jiems įteiktos Savivaldybės piniginės premijos – po 100 eurų už kiekvieną gautą 100 balų įvertinimą.

Egzaminų rezultatus lyginant su šalies vidurkiais, Klaipėdos rajono dvyliktokai sėkmingiau išlaikė anglų kalbos egzaminą (Klaipėdos rajono išlaikymo vidurkis – 66,21, šalies – 63,47), matematikos (rajono vidurkis – 37,35, šalies – 32,68), chemijos (rajono vidurkis – 49,73, šalies – 39) ir geografijos egzaminą (rajono vidurkis – 51,06, o šalies – 47,18).

Taip pat Savivaldybė šiemet apdovanojo abiturientus, praleidusius mažiausiai – ne daugiau nei 10 – pamokų. Šiemet tokių dvyliktokų buvo penki. Padėkos raštais bei Savivaldybės dovanomis apdovanoti Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos abiturientai Aurimas Kubilius (praleido 5 pamokas) ir Aivaras Kubilius (praleido 10 pamokų). Taip pat Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientės Gustė Alsytė (nepraleido nei vienos pamokos), Kotryna Marija Liekytė ir Rugilė Širakovaitė (praleido po 9 pamokas).

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnaziją šiais metais baigė 132 mokiniai, Priekulės Ievos Simonaitytės ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijas – po 22.

Klaipėdos rajono savivaldybės, Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos ir S. Ulvikienės nuotraukos.