Klaipėdos rajono savivaldybė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Milijonas vaistinėlių Ukrainai“, kurios tikslas – prisidėti prie pagalbos Ukrainai, kenčiančiai nuo agresyvaus rusijos pradėto karo bei plataus masto invazijos. Klaipėdos rajono gyventojai senąsias vaistinėles buvo kviečiami pristatyti į savo seniūnijas, taip pat atnešti į Savivaldybę.

Ukrainiečiams ypatingai svarbi ir reikalinga pagalba tvarsliava ir kitomis medicinos priemonėmis, tad nuo liepos 1 d. įsigaliojęs privalomas automobilių vaistinėlių atnaujinimas tapo puikia iniciatyva – parama Ukrainos gynėjams ir civiliams gyventojams. Surinktos senosios vaistinėlės visoje Lietuvoje bus perduotos tiek į karo zoną, tiek civiliams gyventojams. Nuoširdžiai dėkojame visiems Klaipėdos rajono gyventojams, prisidėjusiems prie akcijos ir aktyviai nešusiems vaistinėles į Savivaldybę. 

Taip pat Klaipėdos rajonas ir toliau tęsia paramą savo miestui partneriui Ukrainoje – Lymanui. Į jį jau iškeliavo ir Savivaldybės nupirkta šiukšliavežė.