Daugiau kaip du tūkstančiai skautų iš viso pasaulio dar vasarą gavo progą susipažinti su keturių vandenų kraštu vadinamu Klaipėdos rajonu. Būtent čia, Kairių poligone, vyko didžiausia Lietuvos skautijos organizuojama stovykla. Šiandien Savivaldybėje apsilankiusi Lietuvos skautijos sesė Dalia Lukoševičienė išreiškė padėką už prisidėjimą organizuojant stovyklą ir pasidžiaugė, kad renginys pranoko visus lūkesčius.

Puikių įspūdžių pasisėmė Lietuvos, Ukrainos, Taivano, Honkongo, Izraelio, Latvijos, Estijos, Suomijos, Prancūzijos, Švedijos, Vokietijos, Austrijos, Anglijos ir kitų šalių skautai.

Prie net kelerius metus organizuotos tokio masto stovyklos Klaipėdos rajono savivaldybė prisidėjo skirdama mokyklinių autobusų stovyklautojų išvykoms, o Priekulės seniūnija rūpinosi stovyklos teritorijos paruošimu.

„Net nebuvo abejonių, kad tokia stovykla turi ir gali vykti mūsų rajone“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Pasak mero, labai svarbu tai, kad skautai vaikams ir jaunimui siūlo prasmingas veiklas, kurios formuoja sveiką pasaulėžiūrą.