Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras, nuo 1995 metų kasmet organizuojantis nacionalinius nevyriausybinių organizacijų (NVO) forumus, tęsia prieš kelis metus pradėtą naują iniciatyvą – rengia regioninius NVO tarybų forumus.

Kviečiame Klaipėdos regiono savivaldybių (Klaipėdos miesto ir rajono, Kretingos rajono, Neringos, Palangos miesto, Šilutės rajono, Skuodo rajono) Nevyriausybinių organizacijų tarybų narius 2023 m. birželio 16 d. 9 val. dalyvauti Klaipėdos regiono NVO tarybų forume.

Kaip ir ankstesniais metais forumų metu pristatysime regiono savivaldybių viešųjų paslaugų perdavimo nepavaldžioms institucijoms situacijos analizę ir aptarsime kaip paskatinti šį procesą ir aktyviau įveiklinti NVO tarybas.

Renginio metu bus aptarta:

  1. NVO tarybų veikla;
  2. viešųjų paslaugų teikimo situacija regiono savivaldybėse;
  3. pasidalinta savivaldybių NVO tarybų narių patirtimi kaip stiprinti visuomenines komisijas ir tarybas bei įgalinti piliečius dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose.

Regioniniuose forumuose laukiami ne tik NVO tarybų nariai, bet ir kiti savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai bei NVO atstovai besidomintys NVO tarybos veikla ir NVO situacija regione. Bus sudarytos galimybės regioninių NVO forumų dalyviams pasidalinti gerąja patirtimi ir ieškoti visoms pusėms tinkamų bendradarbiavimo sprendimų.

Renginiai vyks nuotoliniu būdu MS TEAMS platformoje. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta visiems užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš renginį.

Regioninių forumų programa ir Registracijos forma NIPC tinklapyje – 3sektorius.lt  

Prašome informacija pasidalinti ir esant galimybei paviešinti savivaldybės tinklapyje.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. +370 682 22102.

NVO informacijos ir paramos centro informacija