Senjorai, žmonės su negalia ir jų artimieji kviečiami į meno terapijos užsiėmimus Klaipėdos rajone su psichologe, meno terapeute, neuroedukatore Jurgita Anilioniene.

Dailės terapijoje svarbus pats kūrybinis procesas, šie užsiėmimai nereikalauja specialių meninių gebėjimų, jie nėra skirti norintiems išmokti piešti ar sukurti estetišką meno kūrinį – tai puikus būdas pailsėti, nukreipti mintis į savo vidų kurti, žaisti, išreikšti savo sielos atspindį popieriaus lape.

Meno terapija, pasak užsiėmimų organizatorių, leidžia žmogui pamatyti tai, kas slypi jo širdyje: atsiskleisti, paleisti, atleisti. Per piešinius galima giliau suprasti save, pažvelgti į save iš šalies, pakeisti sudėtingas situacijas arba požiūrį į jas. Meno terapija ramina, išlaisvina, gydo, augina, suteikia teigiamų emocijų, skatina pasitikėjimą savimi.

Gydymas per kūrybą neturi neigiamo šalutinio poveikio ir tinka įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmonėms.

Po užsiėmimo renginio dalyviai taip pat bus pakviesti išgerti arbatos ir lengvo pokalbio, padėsiančio ne tik praskaidrinti mintis, bet ir atrasti bendraminčių., kurie.

MENO TERAPIJOS UŽSIĖMIMAI VYKS:

Gargžduose – rugsėjo 13 d. 11 val. viešbučio „Lijo“ konferencijų salėje.
Kontaktinis tel. 8 676 00 954.

Veiviržėnuose – rugsėjo 20 d. 11 val. Kultūros centre.
Kontaktinis tel. 8 600 97 866.

Kretingalėje – rugsėjo 27 d. 11 val. Kultūros centre.
Kontaktinis tel. 8 646 70 192.

Esant poreikiui, į renginį nemokamai atveš ir parveš socialinis taksi. Tad jei jums reikalinga pagalba atvykti, susisiekite nurodytais kontaktais.

Organizacijos „Senjoro“ informacija