Į Klaipėdos rajoną atkeliauja šventės! Miestus, miestelius jau puošia kalėdinės eglutės, o mes šventinę nuotaiką kviečiame kurti ir jus!

„Gražiausios metų šventės – tai ne tik datos kalendoriuje. Gyvybės, jaukumo, grožio ir šilumos joms įkvepiame mes patys. Todėl kviečiame bendruomenes, švietimo, kultūros įstaigas, verslo įmones, kaimynus burtis bendroms iniciatyvoms ir dar labiau papuošti mūsų rajoną“, – sako vicemerė Violeta Riaukienė.

Tikime, kad turite gražių idėjų, kurios gali pradžiuginti kiekvieną gyventoją ir rajono svečią. Galbūt savo miestelio centre galite sukurti kalėdinės pasakos kampelį, o gal šventiškai papuošti medžių ar eglučių alėją?

„Iniciatyvos tikslas – bendrai kūrybai, kalėdinei bendrystei, savos aplinkos puošimui suvienyti mažas ir dideles bendruomenes. Svarbiausia, kad gyventojai susiburtų ir kartu kurtų šventinę nuotaiką savo bendruomenėje, puoštų aplinką, dalintųsi idėjomis – taip gimsta ne tik gražiai puoštos lauko erdvės, bet ir tikroji kalėdinė dvasia“, – sako V. Riaukienė. 

Pasidžiaugti bendru kūrybiniu rezultatu kviesime su viso rajono gyventojais. Iki gruodžio 18 d. el. paštu [email protected] siųskite puoštos erdvės nuotrauką ir nurodykite puošimo komandą ir kontaktinį asmenį.