Jau šį penktadienį, birželio 30 d., 16 val. nuotoliniu būdu vyks viešas susirinkimas, kurio metu bus pristatomi Sendvario daugiafunkcio centro projektiniai pasiūlymai, taip pat bus galima projektuotojams išsakyti ir savo pastebėjimus, užduoti klausimus.

Savivaldybei priklausančiame 3,7 ha žemės sklype Trušeliuose, Agilos g. 12, bus statomas apie 8 tūkst. kv. m pastatas, kuriame veiks 3 lopšelio, 6 ikimokyklinio ugdymo bei 3 priešmokyklinio ugdymo grupės, 8 pradinio ugdymo klasės. Taip pat bus įrengta universali sporto salė, treniruoklių salė, kultūros salė su pagalbinėmis patalpomis, bibliotekos patalpos. Iš viso mokykloje-darželyje bus ugdoma 230 darželinukų ir 550 mokinių.

„Sendvario seniūnija yra sparčiausiai auganti visame Klaipėdos rajone, tad natūralu, kad čia trūksta tiek švietimo, kultūros, tiek sporto infrastruktūros. Šio daugiafunkcio centro, iškilsiančio Trušeliuose, kuriame bus ugdoma apie 800 vaikų, laukia ne tik jaunos šeimos, bet ir visa bendruomenė, kuriai reikalingos patalpos bendrai veiklai. Viliamės, kad naujoji mokykla duris atvers jau 2025-aisiais“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Prie mokyklos taip pat bus sukurta visa reikalinga lauko infrastruktūra su mini futbolo, rankinio aikštele, krepšinio ir tinklinio, lauko teniso ir padelio aikštelėmis, lengvosios atletikos užsiėmimams reikalinga infrastruktūra, lauko treniruokliais ir kt.

Viešas susirinkimas vyks 2023 m. birželio 30 d. 16 val. nuotoliniu būdu https://www.microsoft.com/lt-lt/microsoft-teams/join-a-meeting?rtc=1

Susirinkimo ID: 352 206 773 475

Slaptažodis: Ke4pbV


Skelbimas apie Daugiafunkcio centro, mokslo paskirties pastato, Agilos g. 12, Trušelių k., Sendvario sen., Klaipėdos r. sav. statybos projektą.

Projektiniai pasiūlymai