Valstybinę Mindaugo karūnavimo dieną visą šalį lydės Tautiškos giesmės skambesys. Ja kviečiame apjuosti ir Klaipėdos rajoną.

„Liepos 6-oji – tai diena, kuri sutelkia lietuvius, skatina jų bendruomeniškumą, puoselėja vertybes, pilietiškumą, meilę savam kraštui. Didžiuojamės gimę lietuviais ne tik valstybinių švenčių, bet ir kitomis dienomis, tačiau šią ypatingą dieną vienybė – ypač svarbi. Juk Tautiška giesmė yra mus visus jungianti gija. Tad nesvarbu, ar Lietuvos himną giedate su šeima, ar kartu su bendruomene, galbūt savo miestelio aikštėje, užsienyje, o gal kalno viršūnėje, – pasidalinkite šiomis akimirkomis. Tegul Tautiška giesmė skamba ne tik per visą rajoną, bet ir visur, kur tik yra Klaipėdos rajono gyventojų“, – sako vicemerė Violeta Riaukienė.  

Liepos 6-ąją, 21 val., aukštai iškėlę Lietuvos valstybės vėliavas savo kiemuose, bendruomenėse, seniūnijose ar bet kuriame pasaulio kampelyje, burkitės gražiai tradicijai. Jos minėjimo akimirkas kviečiame fiksuoti, o nuotraukomis, kuriose Klaipėdos rajono gyventojai gieda Lietuvos himną, pasidalinsime su visais.

Liepos 6-osios dienos minėjimo momentus siųskite el. p. [email protected].