Klaipėdos rajono gyventojams liko vos savaitė atiduoti balsus už labiausiai patikusias idėjas! Savivaldybė daugiausiai balsų surinkusių idėjų įgyvendinimui skiria 300 tūkst. eurų ir įsipareigoja tai padaryti per vienus ar dvejus metus, priklausomai nuo projekto vertės.

Jau savaitę vyksta balsavimas už Dalyvaujamojo biudžeto konkurso „Tavo idėjai“ pateiktus projektus, kurių šiemet net 28! O pasirinkimas tikrai įvairus – nuo riedlenčių ir riedučių parkų iki apželdinimo projektų, nuo apžvalgos bokštų iki vaikų žaidimo aikštelių, nuo skulptūrų bei meninių kompozicijų iki miestelių centrus puošiančių elementų.

Visi rajono gyventojai nuo 16 metų, turintys el. bankininkystę, gali atiduoti net 3 balsus už labiausiai patikusius projektus, kuriuos įgyvendins Savivaldybė. Balsavimas vyksta iki gruodžio 14 d., tad liko vos 7 dienos nuspręsti, kokios idėjos yra labiausiai vertos įgyvendinimo.

Balsavimas vyksta portale apklausa.klaipedos-r.lt.

Taip pat balsuoti galite ir visose seniūnijose bei J. Lankučio viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose. Su savimi reikia turėti duomenis, reikalingus prisijungti prie el. bankininkystės.

Balsuok ir prisidėk prie naujų laisvalaikio, sporto ir kitų erdvių kūrimo Klaipėdos rajone!

Atgal print