Šiandien Savivaldybėje pasveikinta Gargždų „Kranto“ progimnazijos mokinė Emilija Miliūtė. Lapkritį Šveicarijoje vykusiame Linijinių šokių pasaulio čempionate mergina iškovojo net du aukso medalius skirtingose kategorijose, o ant pirmosios vietos laimėtojos pakylos lipo apsijuosusi Klaipėdos rajono vėliava.

Šokių kolektyve Gargždų „Kregždutė“ 14-metė Emilija linijinius šokius lanko jau penkerius metus, o pasaulio čempionės titulas – tai kasdienių treniruočių ir atkaklaus darbo rezultatas. Pati mergina sako, kad ateitį norėtų sieti būtent su choreografija, todėl tai ne tik laimėjimas, bet ir paskatinimas siekti užsibrėžtų tikslų.

Padėka išreikšta ir Emilijos šokių vadovei Eglei Mizarei-Pujanauskei, atkakliai padedančiai siekti merginai aukštų rezultatų.

„Džiaugiamės, kad tokie dideli pasiekimai pasaulyje garsina mūsų rajono vardą. Džiugu matyti ir tai, kad mūsų jaunimas auga rimtomis ir ryškiomis asmenybėmis. Emilija yra ne tik puiki šokėja, bet ir aktyvi visuomenininkė, tai įrodo Gargždų „Kranto“ progimnazijos prezidentės pareigos, todėl linkime kuo didžiausios sėkmės ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo“, – čempionę sveikino Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.