Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse Klaipėdos rajono savivaldybės pedagogai, švietimo bendruomenė tradiciškai susirinko paminėti profesinės šventės. Trims pedagogėms įteiktos 1500 eurų dydžio Metų mokytojo Bronislavos Aldonos Gedvilaitės-Treijos premijos, taip pat padėkota visiems, prisidedantiems prie vaikų ugdymo, o vakarą vainikavo šventinis koncertas.

Gausų pedagogų būrį sveikino Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, vicemerė Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius.

Tradiciškai už ypatingus pasiekimus, nuoširdų darbą bei iniciatyvas pagerbti ir Metų mokytojai.

Šiemet 1500 eurų Metų mokytojo Bronislavos Aldonos Gedvilaitės-Treijos premijos įteiktos Gargždų lopšelio darželio „Gintarėlis“ logopedei Dianai Jarutienei, Gargždų „Minijos“ progimnazijos fizinio ugdymo mokytojai Jolantai Žukauskienei ir Dituvos Aleksandro Teodoro Kuršaičio pagrindinės mokyklos istorijos mokytojai Mildai Kontrimei.

Tai pedagogės, kurios ne tik veda mūsų mokinius pažinimo keliu, jų ugdytiniai pasiekia puikių rezultatų, bet ir užmezga su vaikais nuoširdų ryšį, apgaubia rūpesčiu. Jos taip pat siekia profesinių aukštumų, nuolat atnaujina žinias, dalijasi patirtimi su kolegomis ir imasi lyderystės.

Pirmą kartą specialus prizas įteiktas ir pradedančiajam mokytojui. Metų mokytojų klubo ir Švietimo centro įsteigtas apdovanojimas įteiktas Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos pradinių klasių mokytojai Jurgitai Kasputytei-Žadeikienei.

Nuoširdžiai sveikiname Metų mokytojas su įvertinimu bei visą pedagogų ir švietimo bendruomenę su artėjančia Tarptautinė mokytojų diena.