Esate veiklus, iniciatyvus ir gebate būti lyderiu? O gal pažįstate tokį žmogų? Rugsėjo 18–22 d. seniūnijų gyventojus ir bendruomenines organizacijas kviečiame siūlyti pilietiškus vietos gyventojus į seniūnaičio pareigas jų gyvenvietėje arba į šias pareigas kandidatuoti savarankiškai.

Tapę seniūnaičiu aktyvinsite ir skatinsite veikti vietos bendruomenę, atstovausite seniūnaitijos gyventojų interesams, plėtosite ir organizuosite gyvenamųjų vietovių priežiūrą, vietos kultūrinį, sportinį ir visuomeninį gyvenimą. Taip pat įsipareigosite spręsti kolektyvinius bendruomenės klausimus vietos valdžios institucijose.

Seniūnaičiu gali būti išrinktas bet kuris pilnametis seniūnaitijos gyventojas, atitinkantis Seniūnaičių rinkimų organizavimo apraše minimus nuostatus.

Seniūnaičius rinkti galėsite jau spalio 2−13 d. Balsuoti gyventojai galės raštu, atvykę į savo seniūniją arba elektroninių ryšių priemonėmis Savivaldybės interneto svetainėje. Sprendimą dėl rinkimo būdo pasirinkimo priims seniūnas, todėl gyventojai apie rinkimus jų seniūnaitijoje bus informuojami atskirai.

Kandidatų registravimo vietas Klaipėdos rajono seniūnijose, Seniūnaičių rinkimų organizavimo aprašą ir visus reikiamus dokumentus bei informaciją rasite ČIA.

Raginame seniūnaitijas kandidatuoti bei siūlyti kandidatus – juk nuo to priklausys Jūsų gyvenimo bendruomenėje kokybė!