Gargžduose esančios P. Cvirkos gatvės pavadinimas bus kitoks. Pervadinti gatvę nuspręsta atsižvelgus į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro išvadas. Jose rašoma, kad gatvės pavadinimas siejamas su totalitariniu sovietmečio režimu ir jo ideologija, todėl turi būti pašalintas. Tad Taryba apsisprendė: mieste atsiranda nauja, Turgaus gatvė.

Piniginių išlaidų dėl gatvės pavadinimo keitimo gyventojai nepatirs. Jiems nereikės keisti dokumentų, kuriuose minimas buvęs gatvės pavadinimas, nes duomenys apie pakeistą gatvės pavadinimą Lietuvos Respublikos valstybės registruose ir informacinėse sistemose pakeičiami automatiškai. Gargždų seniūnija taip pat pakeis gatvės pradžioje ir pabaigoje esančias lenteles su pavadinimu: gyventojams prievolės ant namo kabinti lentelės su pavadinimu nėra.

Jei gyventojui prireiktų deklaruotos gyvenamosios vietos pažymos – ji nemokamai išduodama seniūnijoje arba internetu. Kreipiantis dėl paslaugų teikimo į seniūniją ar kitas įstaigas, informacinėse sistemose automatiškai bus matomas pakeistas adresas.

Gyventojai nepatirs nei išlaidų, nei rūpesčių ir dėl sutarčių su paslaugų tiekėjais, pavyzdžiui, AB „Klaipėdos vanduo“. Savivaldybė informuos įmones ir sutartyse adresai bus pakeisti automatiškai, vartotojo kodas išliks toks pat.