Dovanoti šypsenas gera ir paprasta – įsitikinę Klaipėdos rajoną šventiniu laikotarpiu puošę gyventojai, bendruomenės ir įstaigos. Vakar Savivaldybės vadovai jiems padėkojo už žaismingą erdvių puošimą, šventinės nuotaikos sukūrimą ir įteikė padėkas bei dovanas. 

„Puošti rajoną kvietėme nebe pirmą kartą ir kasmet sulaukiame gausaus būrio prie iniciatyvos prisijungti norinčių gyventojų. Šventinę dvasią pavyko paskleisti puikiai. Žavimės jūsų kūrybiškumu, originaliomis idėjomis ir manome, kad tą grožį, kurį jūs sukūrėte, įvertinome ne tik mes, bet ir jūsų kaimynai, draugai, visa bendruomenė“, – sakė L. Liutikienė.

Už bendrystę kuriant šiltą bei jaukią aplinką dėkojo ir mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

„Gatvės, skverai, kiemai, miestelių viešosios erdvės spindėjo taip, kad sulaukėme pagyrimų net iš kitų rajonų gyventojų. Ačiū visiems, kad buriatės ir savo geru pavyzdžiu užkrečiate ir kitus“, – sakė V. Riaukienė.

Rajono mero Broniaus Markausko ir mero pavaduotojos Ligitos Liutikienės pasirašytos padėkos už iniciatyvą šventiniu laikotarpiu puošiant Klaipėdos rajono erdves įteiktos Aldonai Rudgalvienei, Jurgitai Šiaulienei, Rokui ir Robertui Butkevičiams, Stanislovui Petrikui, Vilmai Lengvinaitei, Olgai Golovinai,  Endriejavo pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriui, Jakų ir Maciuičių−Kalniškės bendruomenėms, Jono Lankučio viešosios bibliotekos Kretingalės filialui, Priekulės vaiku darželio-lopšelio Derceklių skyriui, Vėžaičių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Nykštukų“ grupei, Gargždų Gėlių gatvės bendruomenei, Girkalių kultūros namams ir Kvietinių bendruomenės centrui.