Jaunimo reikalų agentūra kviečia jaunuolius išbandyti save darbo vietoje, atskleisti talentus ir atrasti savo profesiją! Kiekvienas turi talentą, tereikia jį pažadinti ir mokėti tinkamai juo naudotis!

Jei tavo amžius nuo 14 m. iki 21 m., esi mokinys, nebijai iššūkių – tapk projekto „Pasimatuok profesiją vasarą“ dalyviu! Įsidarbink vasaros metu ir gauk atlyginimą (minimalios mėnesinės algos dydžio).

Nuo kovo 1 d. pildyk registracijos anketą atsakingai, nurodyk visus duomenis teisingai ir ne vėliau kaip per 7 darbo dienas gausi el. laišką, ar tavo registracija priimta, bei informaciją apie tolimesnę eigą.

JAUNUOLIŲ REGISTRACIJOS ANKETA

Dalyvių registracijos vyks iki 2023 m. birželio 1 d.

Dalyvių skaičius ribotas! Atitinkantys reikalavimus jaunuoliai kviečiami dalyvauti eilės tvarka pagal registracijos datą ir laiką. Patekęs(-usi) į dalyvių sąrašą galėsi rinktis iš darbdavių pasiūlymų ir įsidarbinti vasaros metu.

Jei esate darbdavys ir norite suteikti galimybę jaunuoliams (nuo 14 m. iki 21 m.), besimokantiems bendrojo ugdymo įstaigoje pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, išbandyti save darbo vietoje (10 darbo dienų ar 1 mėnesį) vasaros metu, atrasti talentus ir įkvėpti jaunąją kartą pasitikėti savo galia veikti, tuomet užpildykite darbdaviams skirtą anketą ir ne vėliau kaip per 7 darbo dienas elektroniniu paštu gausite informaciją apie dalyvavimo projekte tolimesnę eigą.

DARBDAVIŲ REGISTRACIJOS ANKETA

Darbdavių, norinčių dalyvauti projekte, registracijos jau prasidėjo.

Dalyvių registracijos vyks iki 2023 m. birželio 1 d.

Jei turite klausimų apie projektą, rašykite el. pašto adresu [email protected]

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamo projekto sutarties Nr. 09.4.1-ESFA-V-735-02-0001.