„Nėra namų be dūmų, tokia ir paslaptis tos ilgametės santuokos“, – sako deimantines vestuves gruodžio gale su vyru Rimantu atšventusi plikiškė Aldona Paškevičienė. Gražia proga sutuoktinius pasveikino rajono meras Bronius Markauskas, Plikių bendruomenės pirmininkas Jonas Jackus ir Plikių I. Labutytės pagrindinės mokyklos direktorė Audronė Vaičiulienė.

„Neeilinis įvykis ne tik Plikiuose, bet ir visame rajone. Ne tiek daug turime porų, kurios sulauktų deimantinių vestuvių. Negalėjom praleisti progos atvažiuoti, pasveikinti ir padėkoti, kad rodote gražų pavyzdį mūsų jaunimui. Sveikinu visos Savivaldybės ir Tarybos vardu ir, žinoma, linkiu sulaukti ir geležinių vestuvių metinių“, – sakė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Dar mokykloje susipažinę Aldona ir Rimantas kartu sugyveno keturis vaikus, turi šešis anūkus ir du proanūkius, tad, kaip sako pati Aldona, šventės jų namuose niekada nebūna liūdnos.

„Iš pradžių į Rimantą nei žiūrėt nežiūrėjau, labai jau vaikas jis man atrodė. Bet paskui, po kurio laiko, susitikom kažkur laukuose dirbdami, Rimantas dar pasakė, kad jau tikrai būsiu jo žmona, ir labai greitai, po pusės metų, šventėme vestuves. Praėjus metams gimė pirmasis sūnus, o Rimantas išėjo į kariuomenę“, – prisimena Aldona.

Vienas kitam sutuoktiniai negaili gražių žodžių. Vyras, pasak Aldonos, labai geras: visą gyvenimą dirbęs traktorininku darbštus buvo ne tik darbe. Namuose žmonai ir pietus padeda ruošti, ir indus suplauna, pakuria ugnį, kad namie šilčiau būtų. Rimantas irgi šypsosi: „Aldona – labai gera žmona, tiek metų kartu pragyvenom.“

Pora nesiskundžia ir kasdieniu savo gyvenimu. Sako, kad jiems visko užtenka. Prie namų užsiaugina daržovių, uogų, o vasaromis daugiabučio kiemas apsipila gėlių žiedais – tokie užsiėmimai itin mieli Aldonos širdžiai.

„Dar ir bažnyčios chore giedu, pročkele dirbu. Reikia judėti ir nesėdėti vietoj. O ir santuokoje per tiek metų visko būta, juk nėra namų be dūmų. Reikia ir šiek tiek pasibarti“, – sako moteris.