Pirmadienį Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Ligita Liutikienė pasveikino viktorinos, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai, nugalėtojus. Virtualioje viktorinoje dalyvavo per 100 Savivaldybės administracijos, pavaldžių įstaigų darbuotojų ir visuomenės atstovų. Pirmieji trys dalyviai, į visus klausimus atsakę teisingai, dovanų gavo naujausią Editos Barauskienės knygą „Šimtas metų po vienu stogu“. Iš Savivaldybės administracijos pirmoji į visus klausimus teisingai atsakė Žemės ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Rita Nekrošienė, iš savivaldybės įstaigų – Klaipėdos rajono sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Andželika Kiškūnė, o iš visuomenės – Giedrius Jančauskas.

„Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie dalyvavo viktorinoje, o labiausiai – J. Lankučio viešajai bibliotekai, kurios dėka Gargždai tapo Lietuvių kalbos dienų sostine ir viso rajono gyventojus jau džiugina puikiais, mūsų gimtajai kalbai skirtais renginiais, bei Savivaldybės kalbos tvarkytojai – Daivai Beliokaitei, organizavusiai šią viktoriną bei aktyviai prisidedančiai prie lietuvių kalbos puoselėjimo ir saugojimo. Kviečiu visus ir toliau dalyvauti įvairiuose Lietuvių kalbos dienoms skirtuose renginiuose“, – sako vicemerė Ligita Liutikienė.

Taip pat į visus klausimus teisingai atsakė Savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus specialistė Jolanta Blinstrubienė, Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus specialistas Rokas Butkevičius, Kretingalės pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Kristina Bruzdeilynaitė, viešųjų ryšių specialistė Gabrielė Čiunkaitė ir dar viena neprisistačiusi žaidėja.

Kviečiame visus dalyvauti Lietuvių kalbos dienų sostinės renginiuose, atrasti mūsų krašto kalbos kraštovaizdį ir kalbos formas užpildyti turiniu! Artimiausias renginys „Kino kalba“ šį ketvirtadienį https://www.facebook.com/photo/?fbid=579745817525072&set=gm.575303221322984